1396/07/15 ساعت تعداد نمايش : 2639

به‌روزرسانی سامانۀ نرم افزاری نظام پیشنهادها

جهت مشاهده تصوير در اندازه واقعي كليك كنيد.

« به‌روزرسانی سامانۀ نرم افزاری نظام پیشنهادها»

بنا بر اعلام مدیریت امور سازمان و برنامه ­ریزی، سامانه نظام پیشنهادها با طراحی جدید و امکان بهره‌برداری بیشتر از این سامانه به‌روزرسانی شده است. بر این مبنا، همکاران و مشتریان می‌توانند پس از ورود به سامانه نظام پیشنهادها در صفحه اصلی این سامانه، خلاصه عملکرد پیشنهادهای ارائه‌شده خود را مشاهده نمایند.

در طراحی جدید سامانه نظام پیشنهادها تلاش شده است با استفاده از امکانات جدیدی در جستجوی پیشنهادها، ذخیره فایل پیشنهادهای ثبت شده و نمایش مطلوبتر اطلاعات و محتویات، فضایی فراهم شود تا همکاران و مشتریان به سهولت و به‌آسانی فعالیت‌های خود را در این سامانه انجام دهند.

گفتنی است، سامانۀ نرم افزاری نظام پیشنهادها به منظور دریافت، ارزیابی و بهره برداری از پیشنهادهای همکاران، مشتریان و شهروندان بانک شهر، راه‌اندازی شده است. کلیۀ همکاران محترم می توانند جهت ورود به سامانۀ نرم‌افزاری نظام پیشنهادها از مسیرهای ذیل اقدام نمایند.

  1. پورتال بانک>> سامانه­ ها>> سامانه نرم افزاری نظام پیشنهادها
  2. سایت اینترنتی بانک>> درباره ما >>ارتباط با ما>> سامانه نرم افزاری نظام پیشنهادها

http://suggestion.shahr-bank.ir/

همکاران محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با همکاران اداره برنامه ریزی و تحقیقات از طریق شماره­های 83364977 و 83364797 تماس حاصل فرمایند.

دانلود فایل ضمیمه : ندارد

افزودن دیدگاه

 


آمار خلاصه   بانک شهرسامانه نظام پیشنهادها محصول شرکت نرم افزاری دانش بنیان جادوی فکر ، تولید کننده سیستم ها و بسته های نرم افزاری است.
Version 8.5.0