1396/05/09 ساعت تعداد نمايش : 1081

دهمین جلسه دبیران کمیته‌های اجرایی جهت بررسی پیشنهادهای همکاران و مشتریان تشکیل گردید.

جهت مشاهده تصوير در اندازه واقعي كليك كنيد.

دهمین جلسه دبیران کمیته‌های اجرایی جهت بررسی پیشنهادهای همکاران و مشتریان تشکیل گردید.

جلسه دهم دبیران کمیته‌های اجرایی نظام پیشنهادها در تاریخ 08/05/96 با هماهنگی مدیریت امور سازمان و برنامه­ریزی به‌عنوان دبیر کمیته عالی نظام پیشنهادها، همکاران اداره برنامه‌ریزی و تحقیقات به‌عنوان دبیرخانه و مجری این نظام و سایر دبیران کمیته‌های اجرایی در محل ساختمان مرکزی بانک تشکیل گردید.

در ابتدای جلسه سامانۀ جدید مدیریت دانش و استقرار آن در بانک باهدف به اشتراکگذاری تجربیات کارکنان، کاهش خطاهای تکراری و خلق دانش جدید معرفی گردید. بر همین اساس کلیۀ همکاران محترم می‌توانند پس از ورود به سامانۀ نرم‌افزاری مدیریت دانش از طریق صفحه اصلی پورتال بانک (بخش سامانهها)، و ثبت‎نام (انتخاب گزینۀ عضویت جدید- وارد نمودن کدملی- تکمیل فرم مشخصات فردی)، آموختهها و یافتههای خود را در قالب سه گروه دانشی شامل تجربهکاری، پژوهشی و دانش اقتباسی- مطالعات در سامانه ثبت، و جهت بهره‌برداری در اختیار سایر همکاران قرار دهند.

در ادامه، پیشنهادهای همکاران و مشتریان که مورد ارزیابی اولیه توسط کمیته‌های اجرایی قرارگرفته و موردپذیرش جهت طرح در این جلسه بودند، مطرح و پس از بحث و بررسی، درنهایت 6 پیشنهاد، موردپذیرش کلیۀ اعضاء قرار گرفت. پیشنهادهای پذیرفته‌شده از جانب خانم‌ها طیبه فلاح علیپور و سوسن رضاقلی زاده، آقایان مرتضی بیژنزاده، احسان حقگو، محمدحسن خانی سانیج و محمدرضا علماء به ثبت رسیده است.

پیشنهاددهندگان محترم می‌توانند پس از ورود به سامانه نظام پیشنهادها (همکاران از طریق پورتال- بخش سامانه‌ها و مشتریان از طریق سایت بانک) از منوی "پیشنهاد- پیگیری پیشنهاد" از وضعیت پیشنهادهای خود در هرلحظه آگاهی یابند.

جهت تقدیر و تشکر از همراهی همکاران، بر اساس آئین‌نامه از ایشان تقدیر مالی و معنوی به عمل خواهد آمد.

دانلود فایل ضمیمه : ندارد

افزودن دیدگاه

 


آمار خلاصه   بانک شهرسامانه نظام پیشنهادها محصول شرکت نرم افزاری دانش بنیان جادوی فکر ، تولید کننده سیستم ها و بسته های نرم افزاری است.
Version 8.5.0