1395/11/04 ساعت تعداد نمايش : 1278

نهمین جلسه دبیران کمیته های اجرایی جهت بررسی پیشنهادهای همکاران و مشتریان تشکیل گردید.

جهت مشاهده تصوير در اندازه واقعي كليك كنيد.

نهمین جلسه دبیران کمیته های اجرایی جهت بررسی پیشنهادهای همکاران و مشتریان تشکیل گردید.

جلسه نهم دبیران کمیته های اجرایی نظام پیشنهادها در تاریخ 1/10/95 با حضور مدیریت امور سازمان و برنامه­ریزی به عنوان دبیر کمیته عالی نظام پیشنهادها، همکاران اداره برنامه ریزی و تحقیقات به عنوان دبیرخانه و مجری این نظام و سایر دبیران کمیته های اجرایی در محل ساختمان مرکزی بانک تشکیل گردید.

دکتر صالحی، قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه­ریزی، با اشاره به کارکرد بیش از 3 سال از زمان راه اندازی  نظام پیشنهادها در بانک، از آن به عنوان یکی از بهترین شیوه های انگیزشی و ابزار موثری جهت بهره برداری از ایده ها و نظرات پرسنل به خصوص همکاران صف یاد نمود. وی پس از اشاره به بازخوردهای دریافتی از سوی همکاران در دیدار از شعب شهرستان ها، بررسی دقیق­تر پیشنهادهای واصله و پیگیری جهت اجرایی نمودن پیشنهادهای مصوب را جزء دستور کار اصلی این کمیته قرار داد و ضمن تشکر از همکاران پیشنهاددهنده و اعضاء کمیته های اجرایی، موارد ذیل را جهت پیشبرد و بهبود مستمر عملکرد این نظام مطرح نمود:

ü     تسریع در روند پاسخگویی به پیشنهادهای ارجاع شده به کمیته ها

ü      تماس مستقیم کارشناسان و دبیران کمیته های اجرایی(شامل کمیته فناوری اطلاعات، بهبود روش ها، اعتباری، بین الملل، امور شعب، مالی، بازرسی و نظارت، منابع انسانی و  پشتیبانی، آموزش، روابط عمومی، حقوقی ، بازاریابی، سرمایه گذاری و HSE) با افراد پیشنهاددهنده متناظر با حوزه مأموریت واحد خود جهت روشن نمودن ابعاد مختلف پیشنهادهای مطروحه

ü     پیگیری روند اجرای پیشنهادهای مصوب و ارائه آمارهای شفاف به منظور افزایش انگیزش پرسنل و مشتریان

ü     ارائه گزارش پیشنهادهای پذیرفته شده با تحلیل هزینه و فایده توسط کمیته های اجرایی

ü      ﻣﺸﺎﺭﻛﺖ ﻓﻌﺎﻝ ﻛﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ با برقراری ارتباط مؤثر و مستمر کارشناسان و دبیران کمیته های اجرایی

ü     مشارکت همکاران در فراخوان های نظام پیشنهادها در زمینه مسائل و موضوعات موجود در بانک

دکتر صالحی استقبال همکاران از طرح پیشنهاد‌ها را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود کمیته های اجرایی نظام پیشنهادها با هدف تکمیل پیشنهادهای همکاران در راستای اجرایی شدن آن ها، می بایست بیش از پیش در این زمینه فعال باشند.

در ادامه، پیشنهادهای همکاران و مشتریان که مورد ارزیابی اولیه توسط کمیته های اجرایی قرار گرفته و مورد پذیرش جهت طرح در این جلسه بودند، مطرح و پس از بحث و بررسی، در نهایت 7 پیشنهاد، مورد پذیرش کلیه اعضا قرار گرفت. پیشنهادهای پذیرفته شده از جانب آقایان امیر ولی پور، احسان حقگو ، یونس مهرپویا، محمد حسن خانی سانیج، عبدالرسول شفیعی و خانم طیبه فلاح علی پور به ثبت رسیده است.

پیشنهاددهندگان محترم می‌توانند پس از ورود به سامانه نظام پیشنهادها (همکاران از طریق پورتال- بخش سامانه ها و مشتریان از طریق سایت بانک) از منوی "پیشنهاد - پیگیری پیشنهاد" از وضعیت پیشنهادهای خود در هر لحظه آگاهی یابند.

جهت تقدیر و تشکر از همراهی همکاران، بر اساس آئین نامه از ایشان تقدیر مالی و معنوی به عمل خواهد آمد.

دانلود فایل ضمیمه : ندارد

افزودن دیدگاه

 


آمار خلاصه   بانک شهرسامانه نظام پیشنهادها محصول شرکت نرم افزاری دانش بنیان جادوی فکر ، تولید کننده سیستم ها و بسته های نرم افزاری است.
Version 8.5.0