1395/11/04 ساعت تعداد نمايش : 596

هشتمین جلسه دبیران کمیته های اجرایی جهت بررسی پیشنهادهای همکاران و مشتریان تشکیل گردید.

جهت مشاهده تصوير در اندازه واقعي كليك كنيد.

هشتمین جلسه دبیران کمیته های اجرایی جهت بررسی پیشنهادهای همکاران و مشتریان تشکیل گردید.

جلسه هشتم دبیران کمیته های اجرایی نظام پیشنهادها با هماهنگی مدیریت امور سازمان و برنامه ریزی/اداره تحقیق و توسعه به عنوان متولی نظام پیشنهادها، در محل ساختمان مرکزی بانک تشکیل گردید.

روند بررسی پیشنهادها مطابق آئین نامه بدین صورت است که ابتدا پیشنهادهای ثبت شده در کمیته های تخصصی اجرایی شامل کمیته فناوری اطلاعات، بهبود روش ها، اعتباری، بین الملل، امور شعب، مالی، بازرسی و نظارت، منابع انسانی و رفاه، پشتیبانی، آموزش، روابط عمومی، حقوقی ، بازاریابی، سرمایه گذاری و HSE توسط کارشناسان مربوطه مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید، جهت تصمیم­گیری و امتیازدهی نهایی، به جلسه دبیران کمیته­های اجرایی ارسال می­گردد.

در این راستا هشتمین جلسه دبیران کمیته اجرایی در تاریخ 31/4/95 تشکیل و در آن پس از بحث و بررسی، در نهایت 2 پیشنهاد، مورد پذیرش کلیه اعضا قرار گرفت. پیشنهاد پذیرفته شده از جانب آقایان احسان حقگو و یونس مهرپویا به ثبت رسیده است.

پیشنهاددهندگان محترم می‌توانند پس از ورود به سامانه نظام پیشنهادها (همکاران از طریق پورتال- بخش سامانه ها و مشتریان از طریق سایت بانک) از منوی "پیشنهاد - پیگیری پیشنهاد" از وضعیت پیشنهادهای خود در هر لحظه آگاهی یابند.

جهت تقدیر و تشکر از همراهی همکاران، بر اساس آئین نامه از ایشان تقدیر مالی و معنوی به عمل خواهد آمد.

دانلود فایل ضمیمه : ندارد

افزودن دیدگاه

 


آمار خلاصه   بانک شهرسامانه نظام پیشنهادها محصول شرکت نرم افزاری دانش بنیان جادوی فکر ، تولید کننده سیستم ها و بسته های نرم افزاری است.
Version 8.5.0