1395/11/04 ساعت تعداد نمايش : 9065

هفتمین جلسه دبیران کمیته های اجرایی جهت بررسی پیشنهادهای همکاران و مشتریان تشکیل گردید.

جهت مشاهده تصوير در اندازه واقعي كليك كنيد.

هفتمین جلسه دبیران کمیته های اجرایی جهت بررسی پیشنهادهای همکاران و مشتریان تشکیل گردید.

جلسه هفتم کمیته های اجرایی نظام پیشنهادها در تاریخ 13/5/95 با حضور مدیریت امور سازمان و برنامه ریزی به عنوان دبیر کمیته عالی نظام پیشنهادها، همکاران اداره تحقیق و توسعه به عنوان دبیرخانه و مجری این نظام و سایر دبیران کمیته های اجرایی در محل ساختمان مرکزی بانک تشکیل گردید.

دکتر صالحی، قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه­ریزی، نظام پیشنهادها را به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی در سازمان ها مطرح و از آن به عنوان یکی از بهترین شیوه های انگیزشی یاد نمود. وی پس از ارائه گزارش عملکرد نظام پیشنهادها و بررسی وضعیت اجرایی پیشنهادهای مصوب،  برگزاری منظم و مستمر جلسات کمیته اجرایی و تمرکز بیشتر بر روی پیشنهادهای برتر را جزء دستور کار این کمیته قرار داد و ضمن تشکر از همکاران پیشنهاددهنده و اعضاء کمیته های اجرایی، موارد ذیل را جهت پیشبرد و بهبود مستمر عملکرد این نظام مطرح نمود:

ü     تسریع در روند پاسخگویی به پیشنهادهای ارجاع شده به کمیته ها

ü      تماس مستقیم کارشناسان و دبیران کمیته های اجرایی(شامل کمیته فناوری اطلاعات، بهبود روش ها، اعتباری، بین الملل، امور شعب، مالی، بازرسی و نظارت، منابع انسانی و  پشتیبانی، آموزش، روابط عمومی، حقوقی ، بازاریابی، سرمایه گذاری و HSE) با افراد پیشنهاددهنده متناظر با حوزه مأموریت واحد خود جهت روشن نمودن ابعاد مختلف پیشنهادهای مطروحه

ü     پیگیری روند اجرای پیشنهادهای مصوب و ارائه آمارهای شفاف به منظور افزایش انگیزش پرسنل و مشتریان

ü     ارائه گزارش پیشنهادهای پذیرفته شده با تحلیل هزینه و فایده توسط کمیته های اجرایی

ü      ﻣﺸﺎﺭﻛﺖ ﻓﻌﺎﻝ ﻛﻠﻴﻪ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ با برقراری ارتباط مؤثر و مستمر کارشناسان و دبیران کمیته های اجرایی

ü     مشارکت همکاران در فراخوان های نظام پیشنهادها در زمینه مسائل و موضوعات موجود در بانک

دکتر صالحی استقبال همکاران را از طرح پیشنهاد‌ها بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود کمیته های اجرایی نظام پیشنهادها با هدف تکمیل پیشنهادهای همکاران در راستای اجرایی شدن آن ها، می بایست بیش از پیش در این زمینه فعال باشند.

در ادامه، پیشنهادهای همکاران و مشتریان که مورد ارزیابی اولیه توسط کمیته های اجرایی قرار گرفته و مورد پذیرش جهت طرح در این جلسه بودند، مطرح و پس از بحث و بررسی، در نهایت 7 پیشنهاد، مورد پذیرش کلیه اعضا قرار گرفت. پیشنهاد پذیرفته شده از جانب آقایان محمد حسن خانی سانیج، محمدرضا امین فرد، مرتضی بیژن زاده، فرهاد نوری زاده دهکردی، محمود باغیشنی، امیر قهرمانی، احسان حقگو و خانم مهسا جوانمرد به ثبت رسیده است.

پیشنهاددهندگان محترم می‌توانند پس از ورود به سامانه نظام پیشنهادها (همکاران از طریق پورتال- بخش سامانه ها و مشتریان از طریق سایت بانک) از منوی "پیشنهاد - پیگیری پیشنهاد" از وضعیت پیشنهادهای خود در هر لحظه آگاهی یابند.

جهت تقدیر و تشکر از همراهی همکاران، بر اساس آئین نامه از ایشان تقدیر مالی و معنوی به عمل خواهد آمد و پاداش های مربوط به جلسات گذشته نیز به زودی پرداخت خواهد شد. 

دانلود فایل ضمیمه : ندارد

افزودن دیدگاه

 


آمار خلاصه   بانک شهرسامانه نظام پیشنهادها محصول شرکت نرم افزاری دانش بنیان جادوی فکر ، تولید کننده سیستم ها و بسته های نرم افزاری است.
Version 8.5.0